Free Joomla Templates
11 listopada – Święto Niepodległości
piątek, 11 listopada 2011 00:24

W najbliższy piątek cała Polska obchodzi 93 rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Z tej okazji młodzież z Grodziszcza przed każdą maszą 11 listopada będzie rozdawała małe flagi w kolorach biało- czerwonych.

Przyczepiając te małą flagę do płaszcza możemy okazać swój patriotyzm oraz to, że losy naszego państwa, te z przeszłości i te nadchodzące, nie są nam obojętne.

Więcej…
 
Święty Marcin z Tours
wtorek, 08 listopada 2011 18:47

 

 
Podziękowanie
wtorek, 08 listopada 2011 18:45

Sołtysi oraz Rady Sołeckie wsi Grodziszcze, Krzyżowa, Wieruszów, Boleścin i Krzczonów pragną podziękować wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na apel dotyczący zbiórki pieniędzy dla rodzin, które zostały poszkodowane w  wyniku pożaru w miejscowości Krzyżowa.

Cała zebrana kwota została przekazana na remont dachu.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam w zorganizowaniu i przeprowadzeniu zbiórki.

Serdecznie dziękujemy!!!

Więcej…
 
Odnowa i rowój Grodziszcza
czwartek, 03 listopada 2011 22:05

Tego roku w ramach Programu  Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW) realizowany jest projekt „Odnowa i rozwój wsi”. Gmina Świdnica jest jednym z samorządów, który otrzymał dofinansowanie na realizację dwóch koncepcji.  Jedna z nich wcielana jest w życie na terenie naszej wsi, a właściwie jej wykonanie dobiega już końca.

Mowa tutaj o pracach remontowych świetlicy wiejskiej oraz parkingu przy boisku sportowym. Projekt mieści w sobie plany dobudowy pomieszczenia na scenę do sali świetlicy, wymianę okien i drzwi, ocieplenie ścian zewnętrznych. Parking natomiast zostanie zaopatrzony w pełną powierzchnię drogową.

Wartość inwestycji to 667,6 tys. zł.

Więcej…
 


Strona 72 z 79
free poker

ShoutBox


Pogoda

Czas

Wydarzenia

Brak wydarzeń
Designed by Education wordpress theme