Free Joomla Templates
Konkurs na "Konserwatora wsi" rozstrzygnięty!
czwartek, 24 marca 2011 15:07

21.03.2011r. został rozstrzygnięty konkurs na konserwatora naszej wsi. Ku naszemu zdziwieniu wpłynęły tylko dwa zgłoszenia na to stanowisko. Po krótkiej naradzie, Rada Sołecka ogłosiła, że konserwatorami zostaną pan Józef Ślęzak, oraz wspomagający go w sezonie zimowym pan Krystian Czaicki. Serdecznie Gratulujemy!

Więcej…
 
Gminny Festiwal piłki siatkowej!
poniedziałek, 21 marca 2011 23:28

W dniu 19 marca br. w hali sportowej w Witoszowie Dolnym po raz kolejny do sportowych zmagań w ramach „Sportowych weekendów na wsi” przystąpiły Sołectwa z Gminy Świdnica. Tym razem przybyłe reprezentacje zmierzyły się w Turnieju piłki siatkowej. Do rozgrywek przystąpiło 13 siatkarskich drużyn. Wszyscy pełni zapału i gotowości do walki!
W drużynach oprócz mieszkańców Wsi po raz kolejny nie zabrakło Sołtysów, Przewodniczących i Członków Rad Sołeckich oraz Radnych Gminnych. W turnieju zwyciężyło Sołectwo Panków pokonując w meczu finałowym drużynę z Pszenna. Drużyna z Grodziszcza w składzie: Justyna Sara-Hryncyszyn, Agnieszka Karwala, Henryk Sara, Grzegorz Król, Robert Rusak, Daniel Rusak, Artur Widła, Cyprian Pindak zajęła 6 miejsce. Gratulujemy!

Więcej…
 
"Aktywnie po zdrowie"
poniedziałek, 21 marca 2011 10:38

Projekt Inicjatywnej Grupy Odnowy Wsi Grodziszcze „Aktywnie po zdrowie” został nagrodzony w ramach VI edycja konkursu realizowanego w ramach Programu "Razem możemy Więcej" ze środków Fundacji „Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej”.

Projekt będzie obejmował zajęcia w zakresie ochrony i promocji zdrowia, a w szczególności mające na celu promocję zdrowego trybu życia i aktywności ruchowej.

Zajęcia przeznaczone są dla całej społeczności wiejskiej i dostosowane będą do grup wiekowych: dzieci, młodzież i dorośli.

Więcej…
 
Dzień Seniora [+video]
czwartek, 17 marca 2011 22:08

Dzień Seniora- uroczystość uwieńczająca projekt SZTAFETA POKOLEŃ odbyła się 27.02.2011r, tym samym kończąc czas wolny od szkoły.

Swoją obecnością zaszczycili nas nie tylko seniorowie, ale też ważne osobistości, m.in. pani wójt Teresa Mazurek.

Zaraz po uroczystym przywitaniu gości odbył się program artystyczny w wykonaniu dzieci pt. „Zielony Kapturek” oraz polonez przygotowany przez najmłodszych mieszkańców Grodziszcza. Następnie, chwila wzruszenia, pani wójt wraz z panią sołtys Agnieszką Karwala oraz radnym panem Henrykiem Sara przystąpili do uroczystego wręczenia pamiątkowych medali parom, które obchodziły swoje „złote gody”, czyli 50 lat po ślubie i wciąż razem. Wszystkim tym parom jeszcze raz gratulujemy i życzymy wytrwałości na dalszej drodze wspólnego pożycia.

Więcej…
 


Strona 76 z 79
free poker

ShoutBox


Pogoda

Czas

Wydarzenia

Brak wydarzeń
Designed by Education wordpress theme