Free Joomla Templates
środa, 28 listopada 2018 18:16

DOFINANSOWANIE MODERNIZACJI SYSTEMÓW GRZEWCZYCH - WSTĘPNA DEKLARACJA

Logo Aglomeracja Wałbrzyska

Gmina Świdnica wspólnie z gminami z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej przystąpiła do przygotowania wspólnego wniosku o dotację ze środków Unii Europejskiej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym ( np. koks, węgiel, ekogorszek) na bardziej przyjazne środowisku źródła ciepła.

W ramach projektu możliwe będzie dofinansowania modernizacji systemów grzewczych (np. wymiana kotła, instalacji grzewczej) w budynkach jednorodzinnych oraz lokalach mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych. Przewidujemy, że na ten cel mieszkańcy będą mogli otrzymać dotację w maksymalnej wysokości 25 tys. zł dla budynku jednorodzinnego i 10 tys. zł dla mieszkania w budynku wielorodzinnym (wartości mogą ulec zmianie), nie więcej jednak niż 70% wydatków poniesionych na inwestycję. 

Abyśmy mogli dla mieszkańców gminy złożyć wniosek o dotację w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego prosimy Państwa o zgłaszanie wstępnej deklaracji udziału w projekcie, która pozwoli nam na prawidłowe przygotowanie wniosku o dotację. Bez Państwa aktywnego udziału nie zrealizujemy projektu na terenie naszej gminy.

Więcej…
 
środa, 28 listopada 2018 18:11

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

KONKURS EKOLOGICZNY "EKO-LAPBOOK"

Zapraszamy do udziału w konkursie „Eko-lapbook”, w którym należy wykonać dowolny lapbook promujący wiedzę na temat ograniczenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery (tematyka antysmogowa), ochrony przyrody i segregacji odpadów.

Więcej…
 
piątek, 09 listopada 2018 22:49

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

 
wtorek, 30 października 2018 21:45

Konserwacja wałów przeciwpowodziowych :)

 

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

 

Więcej…
 


Strona 3 z 79
free poker

ShoutBox


Pogoda

Czas

Wydarzenia

Brak wydarzeń
Designed by Education wordpress theme