Free Joomla Templates

DOFINANSOWANIE MODERNIZACJI SYSTEMÓW GRZEWCZYCH - WSTĘPNA DEKLARACJA

PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 28 listopada 2018 18:16

DOFINANSOWANIE MODERNIZACJI SYSTEMÓW GRZEWCZYCH - WSTĘPNA DEKLARACJA

Logo Aglomeracja Wałbrzyska

Gmina Świdnica wspólnie z gminami z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej przystąpiła do przygotowania wspólnego wniosku o dotację ze środków Unii Europejskiej na wymianę kotłów opalanych paliwem stałym ( np. koks, węgiel, ekogorszek) na bardziej przyjazne środowisku źródła ciepła.

W ramach projektu możliwe będzie dofinansowania modernizacji systemów grzewczych (np. wymiana kotła, instalacji grzewczej) w budynkach jednorodzinnych oraz lokalach mieszkalnych w budynkach wielorodzinnych. Przewidujemy, że na ten cel mieszkańcy będą mogli otrzymać dotację w maksymalnej wysokości 25 tys. zł dla budynku jednorodzinnego i 10 tys. zł dla mieszkania w budynku wielorodzinnym (wartości mogą ulec zmianie), nie więcej jednak niż 70% wydatków poniesionych na inwestycję. 

Abyśmy mogli dla mieszkańców gminy złożyć wniosek o dotację w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego prosimy Państwa o zgłaszanie wstępnej deklaracji udziału w projekcie, która pozwoli nam na prawidłowe przygotowanie wniosku o dotację. Bez Państwa aktywnego udziału nie zrealizujemy projektu na terenie naszej gminy.

 


Wstępną deklarację udziału w projekcie można złożyć za pośrednictwem internetu korzystając z adresu http://swidnicagmina.badanie.net/ lub w wersji papierowej na formularzu zgłoszenia. Aby móc złożyć deklarację za pośrednictwem internetu w pierwszej kolejności musicie Państwo uzyskać hasło, które udostępni Państwu pracownik urzędu Gminy Świdnica Pani Karolina Mroczek, tel. 74/ 852 30 67 wew. 310, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Formularz drukowany zgłoszenia dostępny jest w Urzędzie Gminy Świdnica, ul. B. Głowackiego 4, 58-100 Świdnica, pokój 310. 
Wstępne deklaracje udziału w projekcie można będzie składać w terminie do 31.12.2018 r. 

Złożenie deklaracji nie gwarantuje uzyskania dotacji, ale osoby, które rzetelnie wypełnią deklaracje mogą liczyć na preferencje w sytuacji uzyskania przez projekt dofinansowania ze środków Unii Europejskie. 
Przed wypełnieniem zgłoszenia uprzejmie prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcjami wypełniania. W przypadku pytań prosimy o kontakt z Panią Karoliną Mroczek tel. 74/ 852 30 67 wew. 310, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w godz. od 8:00 do 15:00.

Załączniki do wniosków na stronie:

http://www.gmina.swidnica.pl/content/view/4912/1/

Poprawiony ( środa, 28 listopada 2018 18:18 )
 
free poker

ShoutBox


Pogoda

Czas

Wydarzenia

Brak wydarzeń
Designed by Education wordpress theme